15.10.2019.

Nasi uczniowie wzięli udział w debacie i  spektaklu grupy teatralnej AfroRaiz z Brazylii „Tańce i rytmy z dorzecza Amazonii”.

Tutaj można zobaczyć króciutki film na temat zespołu – film

Artyści, poprzez sztukę, zwracają uwagę na kwestię degradacji środowiska ich regionu, przestrzegając m.in. przed skutkami gospodarki rabunkowej. W 2018 r. prace AfroRaiz zostały uhonorowane przez UNICEF.

Na widowni obecni byli  wrocławscy licealiści i studenci. Po występie zaplanowano debatę, którą  dr Kamila Kamińska, Pełnomocnik Rektora ds. Odpowiedzialności Społecznej oraz Adam Zawada, Wiceprezydent Wrocławia

oraz Katarzyna Szymczak–Pomianowska, dyrektor Departamentu Zrównoważonego Rozwoju we wrocławskim Urzędzie Miasta opowiedzą o inicjatywach miasta Wrocław, które chronią planetę. Wydarzenie odbywa się w ramach jubileuszowej, 10. edycji Brave Kids, która odbywa się pod patronatem Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.

W ramach obchodów  Dnia Edukacji Narodowej 14.10.2019 odbyło się  pasowanie klas pierwszych oraz uroczysty apel.

To był niezwykle ważny dzień dla uczniów klas 1a i 1b oraz ich rodziców i wychowawców. Gratulujemy serdecznie!!!!

Uczniowie  wraz z p. U. Krupińską przygotowali uroczysty apel.

Szanowni Rodzice !
Przypominamy, że 30.10.2019 r. odbędą się konsultacje.