bip2

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele!

W związku z przygotowywaną przez naszą szkołę akcją charytatywną uprzejmie prosimy o szklane naczynia, które posłużą do przygotowania przez uczniów kompozycji kwiatowych. Prosimy także wszystkie osoby, które chciałyby się zaangażować w ten projekt o kontakt.
Naczynia będziemy zbierać do końca przyszłego tygodnia
od 23.09.-27.09.br
w sali 28.

Dolnośląska Fundacja Przyjaciele zaprasza społeczność szkolną do wzięcia udziału w akcji „Letnie wietrzenie domu”, która będzie trwała do końca września i uzbierane rzeczy należy po uprzednim telefonie (numer na plakacie) do Prezesa Fundacji, dostarczyć na ulicę Menniczą 1 (II piętro).

Zebrane rzeczy/przedmioty przeznaczymy na kiermasz na rzecz Eryka, który będzie przechodził operację bioder w Niemczech. Eryk urodził się w 37 tygodniu ciąży jako zdrowe dziecko. W szpitalu został zarażony gronkowcem złocistym, co spowodowało szereg komplikacji zdrowotnych. Eryk ma 11 lat i marzy o tym, żeby samodzielnie chodzić.

Kiermasz odbędzie się 5 października na dziedzińcu przed budynkiem, w którym mieści się Fundacja.