data

temat uroczystości wydarzenia

koordynator i realizatorzy

wrzesień’16

01.09.2016

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

J.Waczków, K.Dymińska

W.Struzik

09.2016

Bezpieczeństwo w drodze do szkoły – pogadanki, spotkanie z pracownikiem straży Miejskiej

A.Białostocka

wychowawcy

09.2016

Bezpieczne zachowanie na terenie  szkoły i boiska – zapoznanie z zasadami ( klasy I), przypomnienie zasad ( klasy II i III)

wychowawcy

30.09.2016

Dzień pieczonego ziemniaka

wychowawcy

09.2016

„Moje wakacje” – wystawa prac plastycznych

L.Nowicka

26.09.2016

Wybory do samorządu uczniowskiego

J.Waczków

19.09.2016

Akcja „Sprzątanie świata”

B.Pelc

09.2016

Ustalenie lub aktualizacja klasowych kodeksów zachowania.

Prawa i obowiązki ucznia.

wychowawcy

październik’16

10.2016

Konkurs „Zdolny Ślązaczek”

M.Tokarek

J.Waczków

10.2016

Znam zierzęta Polski

K.Rześniowiecka

04.10.2016

Konkurs szkolny dla klas 4 Drzewa i krzewy naszej okolicy.

B.Pelc

10.2016

Dzień Głosnego Czytania

D.Kamler

wychowawcy

10.2016

„Śniadanie daje moc”

A.Dydak

14.10.2016

Ślubowanie klas I

E.Sławczyńska

K.Dymińska

10.2016

Konkurs historyczny nt.II wojny światowej i powstania warszawskiego

K.Rześniowiecka

24-28.10.2016

Akcja „Trzymaj się prosto”

M.Polis

wychowawcy

13.10.2016

Dzień Nauczyciela

P.Kużaj

samorząd

21.10.2016

Oxford Amercom

N.Chmura

J.Ryś

10.2016

Konkurs historyczny nt.II wojny światowej i powstania warszawskiego

K.Rześniowiecka

listopad’16

24.11.2016

Przegląd piosenki dziecięcej

J.Surma

L.Nowicka

10.11.2016

Apel dla klas I-III z okazji Niepodległości

A.Łagocka, B.Butkiewicz

07.11.2016

Dzień postaci z bajek

Inscenizacja baśni w wykonaniu uczniów z klasy III a.

L.Nowicka

D.Kamler

10.11.2016

Szkolne obchody Dnia Niepodległości

K.Rześniowiecka

11.2016

Konkurs recytatorski poezji dziecięcej

U.Krupińska

K.Dymińska

23.11.2016

Konkurs „Alfik”

J.Waczków

M.Tokarek

11.2016

Wieża Babel

J.Waczków

M.Tokarek

11.2016

Konkurs historyczny „Polska-moja ojczyzna”

K.Rześniowiecka

samorząd

11.2016

Jak nie czytam, jak czytam – bicie rekordu czytania

D.Kamler

11.2016

Smoki w 2 kategoriach grafika + malarstwo

P.Kużaj

05.11.2016

Dzień  Nauki

J.Waczków,A. Łagocka

N.Chmura

24.11.2016

Andrzejki

wychowawcy

samorząd

11.2016

Prezentacja multimedialna Zamki i Pałace w Polsce

K.Rześniowiecka

grudzień’16

01.12.2016

Konkurs „Ortografię znam” dla klas III

B.Butkiewicz

A.Łagocka,

12.2016

Konkurs Matematyczny Pangea

J.Waczków

M.Tokarek

12.2016

Konkurs wiedzy przyrodniczej I etap Najlepszy przyrodnik w szkole

B.Pelc

K.Rześniowiecka

12.2016

Konkurs dla klas I – ilustracja do pierwszej wypożyczonej książki

D.Kamler

22.12.2016

Jasełka

ks. B.Kapica

22.12.2016

Wspólne kolędowanie klas 0 – III

B. Hermaszewska

12.2016

Ekologiczna choinka

P.Kużaj

od 12.2016

Kiermasz świateczny

A.Hasiuk

samorząd

zgłoszenia do  05.12.2016

Międzyszkolny Konkurs kartki świątecznej

A.Michalska

do 15.12.2016 eliminacje w klasach

Konkurs kaligraficzny dla klas I –III

J.Surma

06.12.2016

Mikołajki

L.Nowicka

07.12.2016

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO przedstawienie „Bałwanki”

M.Kochajkiewicz

P.Kużaj

12.2016

Konkurs na kartkę do Św. Mikołaja – projekt międzyprzedmiotowy

N.Chmura

J.Ryś

styczeń’17

20.01.2017

bal karnawałowy

W.Struzik  wychowawcy  rodzice

M.Kochajkiewicz

01.2017

Konkurs wiedzy przyrodniczej II etap Najlepszy przyrodnik w szkole

B.Pelc

K.Rzesniowiecka

19.01.2017

Konkurs dla klas III „Matematykę znam”

L.Nowicka

01.2017

finał „Wieży Babel”

J.Waczków

M.Tokarek

.01.207

Szkolny konkurs Mitologiczny

U.Krupińska

K.Rześniowiecka

01.2017

Prezentacja multimedialna – Konkurs ekologiczny

K.Rześniowiecka

31.01.2017

Konkurs recytatorski „Poezja Kawalerów Orderu Uśmiechu”

A. Dydak

K.Dymińska

Biała Szkoła

M.Mazur

luty’17

09.02.2017

Dzień bezpiecznego internetu

M.Tokarek

J.Waczków

24.02.2017

Konkurs polonistyczny

A.Bober

U.Krupińska

02.2017

Wrocławski turniej matematyków

M.Tokarek

J.Waczków

02.2017

Tydzień savire vivre „Jestem mistrzem dobrych manier” + Tydzień bez przemocy”

A.Kłos, K. Dymińska

A.Białostocka, J.Waczków

07.02.2017

Eliminacje do konkursu Asy z III klasy

B.Butkiewicz

09.02.2017

Bezpieczne ferie zimowe –pogadanki w klasach

wychowawcy

02.2017

Konkurs „Matematyka bez granic”

J.Waczków

M.Tokarek

marzec’17

03.2017

English Master

N.Chmura

J.Ryś

03.2017

MacMillan Tournament

J.Ryś

N.Chmura

03.2017

Konkurs „Kangurek”

M.Tokarek

J.Waczków

14.03.2017

Dzień liczby PI + Konkurs „Leonardo da Vinci”

J.Waczków

K.Rześniowiecka

03.2017

Konkurs recytatorski z j. angielskiego

N.Chmura

J.Ryś

21.03.2017

Pierwszy Dzień Wiosny

N.Chmura

J.Ryś

03.2017

Rzeźba na medal

P.Kużaj

22.03.2017

Człowiek, woda, przyroda Konkurs fotograficzny

B.Pelc

03.2017

Konkurs „Pisanka wielkanocna”

M.Tokarek

J.Waczków

03.2017

Dzień św.Patryka

N.Chmura

J.Ryś

03.2016

Przedstawienie w ramach programu „Nasz czysty Wrocław”

A.Dydak

06.03.2017

Kampania zdrowotna „Radosny uśmiech, Radosna przyszłość”

J.Surma

B.Hermaszewska

kwiecień’17

04.2017

Konkurs „Mała Wenecja”

K.Rześniowiecka

B.Pelc

04.2017

Olimpiada Kreatywności

N.Chmura

A.Łagocka, J. Waczków

04.2017

Konkurs na najładniejszy zeszyt lektur dla klas II – IV

D.Kamler

12.04.2017

Apel o Wielkanocy przygotowany przez klasy II

J.Surma

A.Dydak, B.Hermaszewska

21.04.2017

Światowy Dzień Ziemi

B.Pelc

samorząd

04.2017

Wrocławski konkurs historyczny

K.Rześniowiecka

06.04.2017

Międzyszkolny turniej Mitologiczny XXV

U.Krupińska

04.2017

Oxford

N.Chmura

J.Ryś

04.2017

Najpiekniejsza palma wielkanocna

P.Kużaj

04.2017

konkurs : Mistrz Głośnego Czytania

D.Kamler

28.05.2017

Konstytucja 3 Maja

K.Rześniowiecka

04.2017

Prezentacja multimedialna – Konkurs przyrodniczy

K.Rześniowiecka

B.Pelc

maj’17

05.2017

Konkurs pięknego pisma,estetycznego prowadzenia zeszytu

A.Bober

05.2017

„Przyłapany na czytaniu”- konkurs fotograficzny

D. Kamler

19.05.2017

Międzyszkolny Konkurs Asy z III klasy

nauczyciele klas I-III

05.2017

Konkur Ilustracje do książek Astrid Lindgren

P.Kużaj

05.2017

Konkurs recytatorski literatura Kawalerów Orderu Usmiechu

U.Krupińska

A.Bober

05.2017

Konkurs wiedzy o sporcie

M.Kochajkiewicz

30.05.2017

Konkurs „Znam tabliczkę mnożenia dla klas II i III”

B.Butkiewicz

A.Łagocka

05.2017

Przegląd wierszy logopedycznych

J.Sawko

D.Kamler

czerwiec’17

06.2017

Karta rowerowa

P.Kużaj

W. Struzik

03.06.2017

Dzień Patrona Szkoły, Dzień dziecka..

A.Kłos

wychowawcy

06.2017

Bezpieczeństwo podczas wakacyjnych wyjazdów – pogadanki

wychowawcy

23.06.2017

zakończenie roku szkolnego

samorząd