GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

Na konsultację z nauczycielem proszę umawiać się poprzez dziennik Librus, najpóźniej dzień przed konsultacjami.

W treści wiadomości należy podać temat konsultacji.

1 BEDNARCZYK AGNIESZKA język angielski środa 15:00-16:00  
2 BUTKIEWICZ BEATA edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 14:00-15:00  
3 DOWGIAŁO MAŁGORZATA wychowawca świetlicy poniedziałek
wtorek
16:00-16:30
16:30-17:00
 
4 DUBIEL MAŁGORZATA wychowawca świetlicy wtorek
środa
11:15-11:45
17:00-17:30
 
5 GAJEWSKI  PAWEŁ wychowanie fizyczne środa 15:00-16:00  
6 GONERSKI  SEWERYN informatyka poniedziałek 7:30-8:00  
7 GRECZYŁO TOMASZ fizyka poniedziałek 14:15-15:00  
8 GRZYBEK MACIEJ wychowanie fizyczne wtorek 15:00-16:00  
9 GUT MONIKA religia wtorek 16:00-17:00  
10 HAMERSKA-CIEŚLAK KATARZYNA plastyka piątek 16:00-17:00  
11 HERMASZEWSKA-WALIŁKO BOŻENA edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 15:30-16:30  
12 JANUTKA ELŻBIETA muzyka technika czwartek 16:00-17:00  
13 JAROSZUK ANDRZEJ religia prawosławna środa 16:00-16:30 Parafia NNMP ul. Mikołaja 40
14 KACZMAREK KAROLINA wychowanie fizyczne środa 7:00-7:30  
15 KANIA HALINA matematyka informatyka piątek 8:00-9:00  
16 KIJEWSKI ANDRZEJ edukacja dla bezpieczeństwa wtorek 7:00-7:30  
17 KOCHAJKIEWICZ MARTA wychowanie fizyczne wtorek 15:00-16:00  
18 KRUPIŃSKA URSZULA język polski piątek 7:15-8:15  
19 KWIECIŃSKA EWA chemia, biologia wtorek 15:00-16:00  
20 LISZCZYŃSKA-DYDAK ALICJA edukacja wczesnoszkolna wtorek 14:30-15:30  
21 ŁAGOCKA ALEKSANDRA edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 14:00-15:00  
22 MAZUR MARIUSZ wicedyrektor poniedziałek 16:00-17:00  
23 MĄKA NATASZA wychowawca świetlicy poniedziałek
środa
16:30-17:00
16:30-17:00
 
24 MIKOŁAJCZYK KAROLINA język angielski poniedziałek 16:00-17:00  
25 NARVAEZ GOMEZ JHON JAIRO język hiszpański czwartek 7:30-8:00  
26 NOWACKA ALEKSANDRA edukacja wczesnoszkolna środa 15:00-16:00  
27 NOWAKOWSKI MARCIN język polski piątek 7:15-8:15  
28 NOWICKA LUIZA język angielski poniedziałek 14:00-15:00  
29 OCHMAN MAREK wychowanie fizyczne wtorek 16:45-17:45  
30 OLECH-STAWIARZ MAGDALENA pedagog specjalny czwartek 16:00-17:00  
31 OZIEWICZ KATARZYNA hiszpański poniedziałek 14:30-15:30 1 i 3 pon.
w m-cu
32 PADEWSKA ANNA język polski poniedziałek 16:00-17:00  
33 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA bibliotekarka piątek 15:00-16:00  
34 REHETSKYI IVAN informatyka poniedziałek 16:00-16:30  
35 ROŚLICKA OLIMPIA psycholog poniedziałek 16:00-17:00  
36 RZEŚNIOWIECKA KATARZYNA historia, przyroda czwartek 16:00-17:00  
37 SZCZUREK SANDRA język angielski czwartek 16:00-17:00  
38 SKIBA  KINGA dyrektor środa 16:00-17:00  
39 SŁAWCZYŃSKA EWA edukacja wczesnoszkolna wtorek
czwartek
14:30-15:00
16:30-17:00
 
40 STOCHAJ-SAWKO JOLANTA logopeda poniedziałek 16:00-17:00  
41 STRUZIK WOJCIECH wychowanie fizyczne czwartek 16:00-17:00  
42 SUŁKOWSKI PIOTR wychowawca świetlicy poniedziałek 17:00-18:00  
43 TOMCZYK DOMINIK wychowanie fizyczne piątek 7:30-8:30  
44 WACZKÓW-KACZMAREK JUSTYNA matematyka informatyka piątek 16:00-17:00  
45 WOŁCZYŃSKI JAROSŁAW historia, geografia, WOS środa 16:00-17:00  
46 ŻRAŁKO  DOROTA wdż piątek 7:45-8:15