Oficjalne otwarcie kompleksu sportowego w SP67

Dzisiaj odbyło się oficjalne otwarcie kompleksu sportowego w Naszej Szkole i nie mogło zabraknąć oczywiście Pana Prezydenta miasta Wrocław Jacka Sutryka 💪😎

Dziękujemy za przepiękną elewacje Szkoły jak i profesjonalne, a zarazem wspaniałe boisko 🏀🏐⚽️🏆