WARSZTATY Z PROGRAMOWANIA

Zapraszamy uczniów na darmowe zajęcia z programowania   Pobierz obrazki Koduj z Gigantami Giganci Programowania Kontakt  
Przed nami 8. edycja Koduj z Gigantami! Trwają zapisy!🔥👨‍💻🚀   Pobierz obrazki     Szanowni Państwo,

w poniedziałek, 18 stycznia, wystartowały zapisy na warsztaty “Koduj z Gigantami”!

Już po raz ósmy zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w darmowych zajęciach z programowania!

      Pobierz obrazki
Honorowi Patroni wydarzenia
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz włodarze miast, w których odbędą się warsztaty.  W tym roku warsztaty będą się odbywać w terminach 30.01. – 14.02. stacjonarnie w 30 miastach Polski.

Oprócz warsztatów stacjonarnych uczniowie mają możliwość zapisu na interaktywne zajęcia online, które będą prowadzone w małych grupach. 

“Koduj z Gigantami” to wydarzenie o charakterze edukacyjnym, które jest doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy o programowaniu i lepszego startu w przyszłość, a także bardziej świadomego korzystania z nowych technologii.

Warsztaty “Koduj z Gigantami” to połączenie dużej dawki wiedzy ze świetną zabawą. W ich trakcie dzieci już od 7 roku życia mogą spróbować własnych sił w programowaniu i zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje.    
Program zajęć dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej: uczestnicy 7 – 9 lat: SCRATCH, MINECRAFT,
uczestnicy 10 – 12 lat: SCRATCH, APP INVENTOR,
uczestnicy powyżej 13. roku życia: C#, VISUAL STUDIO.    
Zarejestruj się na warsztaty stacjonarne
Zarejestruj się na warsztaty online     Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

Zapisy już trwają, a liczba miejsc jest ograniczona.   Także w tej edycji przygotowaliśmy specjalny konkurs dla szkół!   Placówki, z których w wydarzeniu “Koduj z Gigantami” weźmie udział największa liczba uczniów, otrzymają specjalne nagrody!:

Powyżej 50 zapisanych uczniówCertyfikat Złotego Partnera dla szkoły oraz voucher na kurs semestralny w szkole Giganci Programowania dla wybranego przez szkołę ucznia.

Powyżej 25 zapisanych uczniów – Certyfikat Srebrnego Partnera dla szkoły oraz voucher na kurs uzupełniający w szkole Giganci Programowania dla wybranego przez szkołę ucznia.

Liczbę zapisanych uczniów będzie można monitorować na bieżąco od 18 stycznia na stronie  ranking.kodujzgigantami.pl.   Ranking szkół     Dla uczestników warsztatów zostanie ogłoszony konkurs na projekt programistyczny, w którym nagrody otrzyma szkoła, nauczyciel prowadzący oraz autor zwycięskiego projektu.

Szczegóły konkursu – tematykę prac oraz zasady prześlemy wkrótce. Konkurs zostanie ogłoszony na profilu Koduj z Gigantami na Facebooku. Zapraszamy do obserwowania naszej strony.

Dodatkowo, na uczestników warsztatów czekają super niespodzianki oraz losowanie nagród!     Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 6 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży.

Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści z zacięciem pedagogicznym.      Gorąco zachęcamy Państwa do przekazania informacji szkołom, aby wypromować wydarzenie praktycznych warsztatów programowania “Koduj z Gigantami” i możliwości wzięcia w nich udziału.

Jest to świetna okazja, aby spróbować swoich sił w programowaniu i dowiedzieć się więcej o ścieżce edukacji prowadzącej do zawodu w branży IT.

Poniżej przesyłamy przykładową informację, jaką mogą Państwa zamieścić na stronie internetowej.     Serdecznie zachęcamy dzieci  i młodzież szkolną do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania!

Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania. Wydarzenie Koduj z Gigantami wprowadzi Cię w najważniejsze zagadnienia!

Już teraz jest możliwość, aby zapisać się na następujące zajęcia:
– SCRATCH, MINECRAFT: uczestnicy 7-9 lat,
– SCRATCH, APP INVENTOR:  uczestnicy 10-12 lat,
– C#, VISUAL STUDIO: uczestnicy powyżej 13. roku życia.

„Koduj z Gigantami” to także konkurs programowania dla uczestników zajęć. Weź w nim udział i wygraj atrakcyjne nagrody! Każdy uczeń warsztatów stacjonarnych i online otrzyma upominek niespodziankę oraz weźmie udział w losowaniu wartościowych nagród: laptopa oraz voucherów na kurs w szkole „Giganci Programowania”!

Warsztaty będą odbywać się w dniach 30.01. – 14.02.2021 r. stacjonarnie w wybranych miastach w całej Polsce oraz online.

Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce:
kodujzgigantami.pl

Na zajęcia zapraszają Giganci Programowania, którzy od 6 lat uczą dzieci i młodzież programowania i świadomego korzystania z nowych technologii.   Grafika do pobrania   Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów – entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem!   Poznaj szczegóły Koduj z Gigantami     Osoba odpowiedzialna za udzielanie informacji:

Karolina Kupisz
PR & Event Manager
Tel.: 507316373
Mail: kkupisz@giganciprogramowania.edu.pl     Bądź na bieżąco z naszymi akcjami! Obserwuj nas w social mediach      Wiadomość wysłana przez:
GIGANCI PROGRAMOWANIA SP. Z O.O.
ul. Krucza 46 m. LU3
00-509,Warszawa, Polska
PL7010705680     Nie chcesz otrzymywać wiadomości od nas? Wypisz się
Iga Rudnicka

a: Giganci Programowania | Jana Pawła Woronicza 15 / 103 | 02-625 Warszawa
w: www.giganciprogramowania.edu.pl
m: +48 571807900